АirBaltic тимчасово призупиняє нічні польоти в Україну
Рига. Латвійська авіакомпанія airBaltic повідомляє, що в ситуації, що склалася, прийняла рішення до кінця лютого 2022 року призупинити нічні польоти в Україну та з України. Авіакомпанія продовжить виконувати рейси з Києва як до Риги, так і до Вільнюса.
Безпека наших пасажирів та співробітників є головним пріоритетом airBaltic. airBaltic перед кожним рейсом оцінює поточну ситуацію і дотримується рекомендацій офіційної влади. airBaltic є гнучкою авіакомпанією і готова коригувати свій графік польотів за необхідності.
Цього тижня airBaltic планує виконувати денні рейси між Києвом та Ригою, а також два рейси між Києвом та Вільнюсом.
Через тимчасове призупинення польотів авіакомпанія скасувала п'ять нічних рейсів між Києвом та Ригою, а також два рейси між Одесою та Ригою. Авіакомпанія зв'яжеться з пасажирами вказаних рейсів та запропонує їм перенести бронювання на інші рейси.
Здоров'я та безпека:
Здоров'я та безпека наших пасажирів – головний пріоритет airBaltic. AirBaltic прийняла великі заходи з охорони здоров'я, і польоти виконуються відповідно до рекомендацій відповідальних органів. Дізнатися більше про заходи, які вживаються airBaltic для захисту здоров'я, можна на сайті airBaltic: https://www.airbaltic.com/ru/protsedury-zashchity-zdorovya
AirBaltic просить своїх пасажирів суворо дотримуватися всіх правил і вимог, виданих відповідальними органами влади. Пасажирам рекомендується перед поїздкою на офіційних інтернет-сайтах або в місцевих посольствах дізнатися про правила в'їзду та обмеження в аеропортах. Правила швидко змінюються і відрізняються в кожній країні, тому ми закликаємо пасажирів завжди переконатися в тому, що вони мають найостаннішу інформацію, яка гарантує зручну подорож.

 

https://www.airbaltic.com/ru/protsedury-zashchity-zdorovya