Артисти Сумського національного академічного театру імені Щепкіна запрошують на балет. Прем’єра постановки на одну дію «Дафніс і Хлоя», яка створена за мотивами однойменного роману давньогрецького автора Лонга, відбудеться 26 лютого.

Над виставою «Дафніс і Хлоя» у національному театрі імені Щепкіна працювали понад пів року. Балетмейстер-постановник вистави - Віктор Байстрюченко. Для нього це друга балетна робота в театрі після «Панночки і хулігана». Цього разу основу взяли історію давньогрецького автора Лонга. 

"Це тема кохання, вона завжди актуальна, і завжди буде актуальна, тому і взявся я за цю тему, так як Лонг , на нього рівнялися  такі письменники як шекспір і він розказував, що це одна із найромантичніших п’єс, які були написані за все життя людства , тому і я взяв осмислив і вирішив зв’язати трошки із нашою сучасністю", - Віктор БАЙСТРЮЧЕНКО – балетмейстер-постановник

Дарина Байстрюченко – виконавиця ролі Хлої – молодої дівчини, в яку закоханий головний герой – пастух Дафніс. Його зіграв артист балету Кирил Горбунов. Хлопець мріє зустріти кохання, і одного разу бачить книгу, що лежить на столі. Захоплений історією, він поринає у сон, де починаються його пригоди.

Балет на сцені театру драми і музичної комедії – це свого року експеримент і навіть ризик, кажуть артисти і керівництво театру. Але впевнені: саме так і мають працювати - аби не стояти на місці, розвиватись і  дивувати глядача.

Загалом над виставою працювали більше сотні людей. Дійство на сцені доповнювали музикою МорІса РавЕля у виконанні хору і оркестру театру під керівництвом головного диригента Віталія Таміліна.

Прем’єра балетної вистави «Дафніс і Хлоя» відбудеться 26 лютого.