Наразі українці можуть витратити 1000 грн за вакцинацію від COVID-19 на передплату на газети та журнали в "Укрпошті".
 
Кабмін розширив перелік товарів та послуг, на які можна витратити ці кошти, до якого, зокрема, увійшла підписка на періодичні друковані видання. Відповідна постанова набуде чинності 14 лютого.

 В "Укрпошті" можна витратити отримані в рамках програми "єПідтримка" кошти на періодику та підписатися на будь-які періодичні видання з поточних місяців 2022 року.

 Серед переліку видань є широкий вибір популярних видань: місцевий друк, періодика для дітей, тематичні видання тощо. Підписатися на газети чи журнали можна для себе, батьків, рідних та близьких, а також як благодійну передплату на адреси дитячих будинків-інтернатів України. "Зараз розрахуватися карткою "єПідтримка" можна при оформленні підписки онлайн. Це хороша можливість для тих українців, які не вирішили на що витратити "тисячу", оформити річну підписку для своїх менш діджитальних родичів, наприклад, бабусь та дідусів, які мешкають у селах. Так А це і добрий спосіб для молоді підписатися на громадсько-політичні тижневики – у нашому каталозі понад 3500 індексів, тому кожен знайде видання собі до смаку", – зазначив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

https://m.censor.net/ru/news/3315921/covidtysyachu_teper_mojno_potratit_na_podpisku_na_gazety_i_jurnaly