Депутати Сумської обласної ради проголосували за виділення 2 млн грн на потреби територіальної оборони і прийняли звернення до вищого керівництва держави.

Депутати обласної ради зібрались на сесію, аби внести зміни до бюджету на 2022 рік та до комплексної програми правопорядок. Йдеться про виділення додаткових 2 млн грн для бригади територіальної оборони Сумщини.

"Сьогодні це питання є одним із найактуальніших не залежно від особистісних відносин сьогодні всі об’єднані однією ідеєю – захищати батьківщину, україну, Сумщину цими днями проходять сесії у всіх громадах сумщини, де депутати голосують за виділення коштів на батальйони , які розташовані в 5 районах і в місті суми я ще раз вас вітаю зі святом і прошу підтримати ті рішення які нами спільно були підготовлені", - Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ – голова Сумської ОДА

Перед голосуванням представники фракції «Наш край»  виступили із пропозицією перенести засідання.

Із 2 млн грн півтора - передбачили на ремонт і облаштування приміщень, ще близько півмільйона грн - на забезпечення матеріально-технічної бази.

Партійці переконані - на часі врегулювання питання щодо гарантій наданих Україні будапештським меморандумом. Керівництво держави має звернутись до підписантів документу, оскільки від цього залежить суверенітет і цілісність держави.