В Україні нарахували 25 видів борщу
Близько тридцяти відомих в Україні шеф-кухарів підписали Маніфест української кухні для її популяризації у світі, пошуку нових формул давніх страв та пропаганди вітчизняного гастротуризму. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства розвитку туризму України.
«Українцям є чим пишатися, адже одних тільки борщів у нас офіційно нараховано 25 видів. Кожен регіон нашої країни – унікальний, у кожному – локальні інгредієнти і свої смакові вподобання. Підписання Маніфесту української кухні – це можливість підняти її культурну вагу і об’єднати країну», – сказав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.
За його словами, минулого року, завдяки декільком пілотним проєктам міністерства, було зареєстровано12 географічних значень продуктів – серед іншого мова йде про гуцульську коров’ячу та овечу бринзу, мелітопольську черешню тощо.
Нагадаємо, група народних депутатів України зареєструвала у ВР постанову про відзначення Дня українського борщу, який пропонується відзначати кожної другої суботи вересня.

https://www.ukr.net/news/details/society/89695752.html