До закінчення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання залишився місяць. За цей час майбутні абітурієнти мають оформити картки учасників ЗНО-2022. У Шосткинській громаді за десять днів з початку реєстрації це зробила половина одинадцятикласників.

Ксенія Лазаренко вже зареєструвалася на зовнішнє незалежне оцінювання. Дівчина планує складати українську мову і літературу, математику, географію та історію України. Готуватися до тестування почала ще на початку навчального року. Хоче стати політологом, тож щоб вступити до обраного вишу - має отримати високі оцінки.

"Як і кожен одинадцятикласник я ходжу до репетиторів, без цього ніяк, відвідую вебінари різні, тобто у мене іде і самостійна підготовка до ЗНО, адже мені постійно здається, що я мало готуюсь, тому докладаю зусиль, не тільки покладаюсь на працю свого вчителя, а ще і намагаюсь працювати самостійно на гарний результат.", - Ксенія ЛАЗАРЕНКО - одинадцятикласниця

Високі бали із ЗНО налаштована отримати і Олена Нестерець. Дівчина добре навчається у школі, та результатами тестування все одно переймається.