Курсування двох потягів сполученням Київ-Шостка-Київ знову під питанням. Йдеться про ранковий і вечірній експреси, які в грудні відновили свою роботу, однак через низький пасажиропотік  знову можуть бути скасовані. Щоб зберегти ці два рейси в перемовини з "Укрзалізницею" вступила Шосткинська міська влада. Чи є шанси продовжити курсування регіональних експресів – з’ясовували кореспонденти АТВ.

Анна – студентка столичного вишу. Говорить - до Шостки приїздить регулярно, провідує рідних і знову на навчання. До Києва, зазвичай, повертається  ранковим експресом. Тому зізнається - занепокоєна тим, що його можуть скасувати.

Можливе скасування одразу двох регіональних експресів стало неприємною звісткою і для пані Наталії. Її донька також навчається у Києві, і жінка часто до неї їздить.

Перевагу залізничному транспорту віддає і шосткинець Сергій. На думку чоловіка, це найбільш зручний спосіб дістатися до столиці.

Про те, що курсування двох регіональних потягів сполученням Київ-Шостка-Київ опинилося під питанням стало відомо із соціальних мереж. На залізничному вокзалі змін у розкладі поки що немає. Однак придбати квитки на ці експреси на лютий вже неможливо. За словами Шосткинського міського голови, причиною такого рішення Укрзалізниці став низький попит на потяг у січні поточного року.

Свої пропозиції щодо підвищення попиту на ці рейси мешканці та гості міста можуть залишити на офіційній сторінці Шосткинської міської ради або на її сторінці у Фейсбук. В свою чергу представники влади закликають людей частіше користуватися найбільш безпечним та екологічно чистим видом транспорту.

Сьогодні Шостку зі столицею з'єднує 3 потяги: ранковий, обідній і вечірній. Якщо не вдасться дійти компромісу з Укрзалізницею, дістатися Києва можна буде одним регіональним експресом.