Мовчав, дихав, спостерігав, творив. Так говорить про свою паломницьку подорож на Афон сумчанин Артур Скоробагатський. Що з того вийшло – сумчани мають змогу побачити в Сумській муніципальній галереї.

На його рахунку вже кілька короткометражок, тепер до творчого багажу додасться ще й виставка світлин. Вперше на широкий загал свої роботи презентує 25-річний сумчанин, випускник національного університету імені Карпенко-Карого Артур Скоробагатський.

Саме завдяки особливостям камери Ломо і з’явився напрямок аматорської фотографії, що отримав назву «ломографія». Любов та рух – головні складові ломографії – жанру, що показує життя таким яке воно є. Закоханий у нього і Артур Скоробагатський, якому поїздка на Афон спочатку наснилася, а вже за рік стала реальністю. Розповідає, всі його світлини звідтинеоброблені, але в цьому фотограф бачить особливий шарм.

Артур додає, поїздка на Афон - це історія про час, тишу і те, якою може бути людина наодинці із собою.

Щодо творчих задумів, то героями наступної виставки стануть безхатченки. Саме їхні портрети Артур фіксуватиме на камеру свого телефону та плівкового фотоапарату.