На капремонт підземного переходу біля фонтану "Садко" в центрі Сум пішло понад 7 млн грн. Користуватись ним почали напередодні Нового року. Втім, до кінця перехід ще не доробили. Додадуть підіймачі та поручні, розповів Суспільному директор міського департаменту інфраструктури Олександр Журба.

Потрапити до підземного переходу можна зі сторони парку Кожедуба та фонтану "Садко". Третій вхід – з боку Харківського мосту поки закритий. У середині ремонт завершили. Крім оновлення підлоги, стелі та освітлення, є тут відеокамери та охоронець. Поки виконували ремонт і коригували проєкт, змінилися ціни на обладнання.

Об’єкт, за словами Олександра Журби, не закінчений. Тут треба встановити поручні та підіймачі для людей з інвалідністю і дитячих візочків.

Раніше планували підйомник, який мала обслуговувати окрема людина. Зараз вирішили встановитиось такий ліфт, який працюватиме автоматично. Це вирішили спільно з представниками громадських організацій, у яких є люди з інвалідністю, розповів голова ГО "Рука допомоги" Олег Габ.


Завершити облаштування підземного переходу планують до кінця березня, сказав Журба. Зараз готують документи, аби провести тендер на утримання об’єкта. Усього ремонтують підземний перехід з перервами – понад чотири роки.