Мешканець села Слобода Конотопського району Олег Мороз виграв мільйон у телевізійному шоу на загальнонаціональному каналі. Зйомки тривали в листопаді 2021 в Києві. Зараз чоловік разом із родиною: дружиною і двома доньками, у рідному селі планують, як витратити виграш.
 
"У якій країні світу є місто, де другою державною мовою є українська?" – це останнє питання, що вирішувало підсумок гри для Олега. Чоловік міг зупинити гру і забрати півмільйона. Неправильна ж відповідь на останнє запитання залишила б чоловіка з 50-тьма тисячами гривень.

"Серце мені все-таки підказує, що це Бразилія. Але логіка – що варто зупинитися і взяти гроші. варіант С – у Бразилії, це моя остаточна відповідь", – сказав у фіналі шоу Олег.

"Якби мені винесли сумку грошей, щоб я її взяв у руки, воно б мені дійшло. Так, мені винесли сертифікат, але емоції змішані: і радісно, і хвилювання, і втома, і думки: а куди їх витрачати? Плани – їх просто не профукати. Хай вони їдуть – це перше. Планів – безліч: і в цю купку, і в цю купку запхнути", – говорить Олег.
Чоловік захоплюється стендап-комедією, також, говорить, хотів би спробувати себе радіоведучим. Не виключає, що частину виграшу спрямує на саморозвиток саме в цих галузях.