На Шосткинщині стартувала акція «Подаруй книгу бібліотеці». Її влаштовують одинадцятий рік поспіль. За цей час центральній міській бібліотеці вдалося зібрати чималу колекцію подарованих видань, однак потреба у наповненні книгозбірні актуальна завжди.

Зробити такий подарунок міській бібліотеці можуть всі охочі. До міжнародного дня дарування книг, який в Україні святкують 14 лютого, тут організували акцію. Її проводять вже одинадцятий рік поспіль. За цей час вдалося зібрати чималу колекцію подарованих книжок.

Потреба у такому наповненні залишається завжди. Якщо історичної, довідкової й енциклопедичної літератури вистачає, говорять бібліотекарі, то художньої, особливо сучасної, замало.

Приносити до бібліотеки можна як нові друковані видання, так і ті, що лежать вдома не один рік. Єдина вимога, кажуть у книгозбірні, охайний вигляд і цікаве наповнення. Саме так чинить Анна Тимохова. Раз на три місяці вона купує нові книги. І щоб знайти їм місце у шафі, спершу перебирає домашню бібліотеку.

Дарувальникам книжок бібліотекарі теж підготували сюрприз. В книгозбірні провели безпрограшну лотерею, в якій між учасниками акції, розіграли сувенірні подарунки.