Роменчанина підозрюють у незаконному збагаченні за рахунок інших громадян, шляхом розміщення оголошення на сайті «OLX» та інших подібних ресурсах. Мовляв, шукає водіїв для влаштування на роботу у вигадані ним підприємства-перевізники. Відтак, чоловік отримував від людей кошти на оформлення «потрібних» для прийняття на роботу документів, медичних довідок тощо.
30 грудня до суду надійшло клопотання щодо застосування запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту неодноразово судимому 40-річному мешканцю м. Ромни якого підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.190 КК України (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).
Слідча суддя клопотання задовольнила частково і застосувала до підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту у нічний час доби, яким заборонено підозрюваному у період з 19:00 год. до 07:00 год. наступної доби залишати своє помешкання з покладанням обов’язків передбачених ч.5 ст.194 КПК України :
– прибувати за кожною вимогою до слідчого та прокурора у кримінальному провадженні

– повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
– здати на зберігання уповноваженому органу свій паспорт (паспорти) для виїзду за межі території України, інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд в Україну;
– носити електронний засіб контролю.
Частково задовольняючи клопотання слідча суддя виходила з того, що слідчим та прокурором не доведено застосування запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.
При застосуванні запобіжного заходу судом враховано також вік підозрюваного, його стан здоров‘я, наявність визначеного місця проживання, та інші обставини, що характеризують особу підозрюваного, дані про соціальні зв‘язки, а також спосіб його життя.
Також було враховано, що останній працевлаштований не офіційно та повинен заробляти кошти на своє утримання, його бабусі пенсійного віку, інших джерел доходу не має.
На ухвалу прокурором, підозрюваним, його захисником протягом п’яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга до Сумського апеляційного суду.