Нове обладнання для підготовки верстатників отримав Сумський центр професійно-технічної освіти. Відтепер студенти працюватимуть на сучасній техніці і навчатимуться у комфортних класах.

Нову навчально-практичну базу для підготовки верстатників презентують у Сумському центрі професійно-технічної освіти.

«Даний проект був на всеукраїнському рівні підтриманий і Президентом України, урядом, були виділені кошти. Більшу частину коштів для реалізації цього проекту було надано саме з державного бюджету. Загальний бюджет даного проекту – 4,3 мільйони гривень. 2,8 мільйони гривень було отримано з державного бюджету, 1,2 мільйони гривень було отримано від спонсорів, від партнерів», - говорить Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

Сумські підприємства зацікавлені у підтримці центру ПТО, адже саме його випускників запрошують на роботу.

Нестача робітничих кадрів- загальнодержавна проблема. Тож, розвиток дуальної освіти і оснащення навчально-практичних центрів дозволяють покращувати умови підготовки спеціалістів.

Навчально-практична база оснащена новими верстатами, токарським центром та іншим сучасним обладнанням, розібратися з яким студентам допомагатимуть фахівці.

Центр для верстатників – лише один із тих, що відкривають в області. Для розвитку професійно-технічної освіти створять навчально-практичні бази з інших напрямків, які розташуються в Сумах та Шостці.

У Сумському центрі професійно-технічної освіти за різними напрямками навчаються 520 студентів. Із них близько 100 учнів здобуватимуть знання за новим обладнанням.