Ситуація контрольована, загони тероборони формуються, військові знають свою справу і приводу для паніки немає - очільник Сумщини зустрівся з представниками регіональних ЗМІ і наголосив на відповідальності медіа за інформаційну безпеку.  

Очільник  області  Дмитро Живицький збирає представників регіональних ЗМІ, аби налагодити тісну співпрацю у питанні  інформаційної безпеки  в регіоні.

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ – голова Сумської ОДА

"Станом на сьогодні у нас не має очікувань,чи інформації ,що найближчим часом можлива агресія з боку Російської федерації в тому числі на території Сумської області  працюють військові ,прикордонники,спецслужби . І хочу всіх заспокоїти ,що на сьогодні  боятися чи думати про це не треба .У нас ситуація контрольована", - Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ – голова Сумської ОДА

З 1 січня в Україні набув чинності закон "Про основи національного спротиву", який передбачає створення сил територіальної оборони. Очільник Сумщини зазначає, що нині облаштовують  штаби тероборони, а у лютому заплановані навчання на  території Сумської та Чернігівської областей.

Представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення наголошують на відповідальності медіа перед суспільством – інформацію слід подавати без оцінювальних суджень і без тиску на емоції.