У зв’язку  зі збільшенням кількості захворілих на ковід, в Сумах з 31 січня учні 1-4 класів  переходять на дистанційне навчання, дитсадки працюватимуть у черговому режимі. З метою запобігання розповсюдженню коронавірусу в режимі онлайн буде працювати і Сумська міська рада. Олександр Лисенко наполягає, аби сумчани дотримувались  протиепідемічних заходів.

За останню добу кількість хворих  в Україні зросла на понад 34 тисячі. На Сумщині  ковід підтвердили  у 1689 людей. Число захворілих знову починає зростати, констатують  медики у всіх областях, Сумщина – друга в Україні за рівнем захворюваності. Через різкий  спалах хвороби сумські школярі 1-4 класів з 31 січня навчатимуться дистанційно, дитячі садочки будуть  працювати в режимі чергових груп.

З 31 січня Сумська міська рада та виконавчі органи також працюватимуть в режимі онлайн. Очільник міста рекомендує підприємствам міста за можливості перевести працівників у дистанційний режим роботи.

Напружена ситуація у ЦНАПі  та у КП «Електроавтотранс», де хворіють 27 водіїв. Через це зменшено кількість тролейбусів на лініях.

Олександр ЛИСЕНКО -  Сумський міський голова

"Ми зменшили тролейбуси до 57 ,завжди у нас це мінімум 62 тролейбуси виходять ,але дуже багато водіїв хворіють . Тому я бажаю всім здоров’я. Те,що стосується очищення вулиць ,ми готові були вночі виїхати ,але сніг пішов тільки о 6 ранку. Тому вся техніка готова,провели селекторну нараду ,опрацьовуємо питання в приєднаних територій  і в місті техніка буде виїзджати", - Олександр ЛИСЕНКО -  Сумський міський голова