У проєкті масштабної реконструкції медичної установи Сумщина сподівається на державну підтримку.

36 тисяч жителів Сумщини мають онкологічні захворювання. За цим показником область у першій трійці  регіонів України. На початку минулого року голова обласної ради Віктор Федорченко ініціював реалізацію потужного проєкту зі створення сучасного медичного центру для лікування онкологічних захворювань. Вже з травня на території  Сумського обласного клінічного онкодиспансеру розпочалася повна реконструкція. Знесено 5 старих будівель, оновлено комунікації, триває капітальний ремонт хірургічного та адміністративного корпусу, розроблені проєкти облаштування території з місцями відпочинку, парковками, капличкою.

Володимир ШЕВЧЕНКО – директор Сумського обласного клінічного онкодиспансеру

Встановлювалися основні завдання – це новітні сучасне обладнання  лінійний прискорювач без якого неможливо буде  працювати  в сучасності. Також завдання було це  оздоблювання роботи по  покращенню логістики ,перебування пацієнтів  в нашому закладі ,роботи ведуться,частина вже зроблена ,розпочаті ремонти капітальні по  першому поверху основи нашої будівлі і   ми повинні їх закінчити, третя частина  було проведення реконструкції адміністративної будівлі,роботи вже ведуться також змінено дах і внутрішні роботи весною  будуть завершені", - Володимир ШЕВЧЕНКО – директор Сумського обласного клінічного онкодиспансеру  

Сумська область  чи не єдина в Україні, де  було відсутнє сучасне обладнання для променевого лікування онкологічних хворих. Головним завданням постало придбання лінійного прискорювача. У грудні 2021 року апарат вартістю 60 млн грн надійшов до закладу. Наразі триває процес його налаштування.