Романтична вечеря на двох, а в якості суперпризу – подорож до Західної України. Все це чекає на тих, хто здійснить донацію з 9 по 15 лютого і виконає всі умови акції. Біофарма плазма продовжує дарувати донорам гарний настрій і сюрпризи, цього разу з нагоди дня закоханих.

Одного разу, прийшовши рятувати чиєсь життя, можна повністю змінити власне. Це доводить центр служби крові. Комусь спільні донації допомагають знайти кохання, іншим  - зробити його міцнішим. Як у випадку із Миколою і Мариною - подружжям сумських машинобудівників.

Ще одна пара закоханих – викладачі. До слова, Сумський педагогічний університет, де працюють Дмитро та Діана уклав із центром крові меморандум про співпрацю.

Активними учасниками донорського руху є курсанти Сумської філії харківського університету внутрішніх справ. Майбутні правоохоронці прагнуть зробити свій внесок у порятунок людських життів.

Центр служби крові закликає сумчан не проґавити свого шансу – зробити добру справу та отримати у подарунок сертифікат на смаколики. Усі подробиці дізнавайтеся на сторінках Біофарма плазма у соцмережах.