Згідно з попередніми прогнозами, погода у березні буде типовою для цього місяця: вітряною, зі швидкими змінами та раптовими опадами. На початку березня передбачаються нічні заморозки, та надалі температура очікується вищою за норму. На фоні загального потепління очікуються окремі холодні дні На півночі України в Чернігові та на півночі Сумщини перший тиждень березня прогнозується досить прохолодним, з нічними заморозками до -4°С, вдень температура підніметься від +1°С до +3°С. На початку місяця очікується дощ зі снігом, у другій половині — помірні дощі.

Суттєво потеплішає наприкінці другої декади. В Києві березень розпочнеться з коливання денної температури від +1°С до +5°С, та нічної прохолоди до -2°С. В перші дні місяця можливі помірні опади, які повернуться аж наприкінці місяця. В середині другої декади потеплішає до +12°С. На заході, у Львові та Івано-Франківську березень розпочнеться з вологої та досить теплої погоди: денна температура становитиме +8°С, вологість повітря до 95%. Проте наприкінці першого тижня похолодає до середньодобових покажчиків +2 °С.

Погода у березні на сході та півдні У східних областях синоптики Meta прогнозують на початку березня прохолодну погоду. У Харкові середня температура становитиме +1°С. Потепління прийде на початку другої декади. Кількість опадів передбачається меншою за норму. В Дніпрі перша частина місяця мине майже без опадів, середня температура коливатиметься від +3°С до +7°С. На південь весна завітає раніше: в Одесі на початку березня денна температура передбачається в межах від +6°С до +9°С. Після 21 числа покажчики перевищать +10°С.