Скільки коштуватиме відновлення музею Сковороди та де взяти на це гроші, які результати конференції в Лугано щодо відбудови для Харківщини - розповів про це в інтерв’ю Українському радіо Харків.

Зокрема, повідомив, що проведено експертизу будівлі музею, визначено масштаби руйнувань і приблизну вартість відновлювальних робіт - 30 млн грн. Ми вже знайшли мецената, який готовий профінансувати розробку проєкту відбудови музею Сковороди. А кошти безпосередньо на реконструкцію плануємо залучити з-за кордону. Безумовно, відновлювальні роботи будуть розпочаті вже після завершення бойових дій.

Також поділився враженнями щодо конференції в швейцарському Лугано, де було представлено план відбудови України. Я побачив безпрецедентну підтримку нашої країни та переконаний: спільно з усім цивілізованим світом ми не просто відновимо зруйноване, але побудуємо нову Україну, нову Харківщину.

Не маю сумнівів, що наш регіон отримає значну частину коштів з анонсованих 750 мільярдів доларів, необхідних для відбудови країни. Про готовність брати участь у відновленні Харківської області вже заявили Туреччина, США. Також ми з колегами-нардепами працюємо над тим, щоб підключити до цього процесу Швейцарія. Перемовини ведуться й з іншими країнами.

Найголовніше зараз - вистояти та перемогти! Щоб вистояти, ми вже сьогодні за державні кошти відновлюємо критичну інфраструктуру, без якої людям не вижити, а щоб перемогти - максимально підтримуємо нашу армію, наші ЗСУ.