Смартфони для пенсіонерів, е-документи і крок до народовладдя: які нові послуги стануть доступними у "Дії"

Сьогодні, 8 лютого, на головній digital-події від Мінцифри — форумі Diia Summit презентували нові послуги на порталі та в застосунку "Дія", які пришвидшать перехід до "держави у смартфоні".
То що ж нового підготувала влада і як ці впровадження полегшать життя українців, йдеться у матеріалі ТСН.ua.
Смартфони і пільговий Інтернет для пенсіонерів
За словами президента Зеленського, перехід до "держави в смартфоні" ускладнюється тим, що люди похилого віку часто не вміють користуватися Інтернетом й не мають смартфона.
Тому усі українці віком від 60 років, які вакцинувалися від коронавірусу, отримають від держави безкоштовний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним Інтернетом. Нову державну програму, попередньо, буде запущено у квітні 2022 року.
Які моделі смартфонів роздадуть українцям – Зеленський не сказав.
Своєю чергою, голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що для отримання смартфона вакцинованим пенсіонерам потрібно буде записатися. Він не уточнив, за рахунок яких коштів видаватимуть смартфони.
"У квітні розпочнеться перший етап проєкту: запис тих, хто хоче отримати смартфон. Коли розпочнеться другий етап - отримання смартфонів, - залежить від виготовлення самих пристроїв. Ми окремо це анонсуватимемо. Але ми плануємо більшу частину цього проєкту реалізувати вже цього року", - сказав очільник Мінцифри.

https://www.ukr.net/news/details/main/89693295.html