Останній етап у України бігтиме Олена Білосюк.
Олімпіада-2022 з біатлону підходить до завершення. У середу, 16 лютого, відбудеться остання командна гонка - жіноча естафета, участь у якій візьме і збірна України.
Тривалий час склад збірної України у жіночій естафеті був під питанням. Дві біатлоністки - Олена Білосюк та Дар'я Блашко мали позитивні тести на коронавірус, тоді як Валентина Семеренко достроково покинула Пекін через проблеми зі здоров'ям.
І все ж Україна знайшла склад на жіночу естафетну гонку. Ще у спринті участь взяла Анастасія Меркушина, яку довикликали до виступів на Олімпіаду. Негативні тести на коронавірус здала Олена Білосюк, однак і її участь була під питанням через фізичний стан, викликаний тривалим часом перебування у самоізоляції.
Ще перед оголошенням старт-листів головний тренер жіночої збірної України Урош Велепець повідомляв Суспільне Спорт, що визначився зі складом команди - гонку мали бігти Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Білосюк. Проте послідовність проходження етапів не була остаточно затверджена.
Україна визначилася зі складом на жіночу естафету на Олімпіаду-2022: хто бігтимеУ старт-листі вказано, що перший етап у складі збірної України бігтиме Ірина Петренко. А третій - Анастасія Меркушина - саме щодо цих двох етапів і була невизначеність у тренера жіночої команди.
Ірина Петренко - Юлія Джима - Анастасія Меркушина - Олена БілосюкУ такій четвірці Україна двічі виступала у жіночих естафетах - у сезоні 2016/17. Тоді українки виграли "срібло" чемпіонату світу (Петренко - Джима - Меркушина - Білосюк) та "бронзу" етапу Кубка світу (Петренко - Джима - Білосюк - Меркушина).
Щодо головних претенденток на перемогу у жіночій естафеті, то усі збірні виставили найскладніші склади. Крім збірної Норвегії, яка втратила Інгрід Ландмарк Тандреволл - Каролін Кноттен.

https://www.ukr.net/news/details/main/89816165.html