В Маріуполі до школи №4 вже планують розпочати невдовзі навчання за російською програмою. Туди звезди 5000 підручників для початкової та середньої школи з російської мови та літератури, історії росії, природи "рідного краю". Всі книги надруковані російською.

Тим часом всі українські підручники та навчальні матеріали окупанти вивезли з шкіл. Окрім того, з бібліотек вивезли всю українську художню літературу, а у школах демонтували "розумні дошки". Всі матеріали передали до тимчасово окупованого Донецька.

"Це є прямим порушенням статей 29 та 38 Конвенції ООН про права дитини, яка встановлює, що освіта дитини має бути спрямована на виховання поваги до батьків дитини, її культурної самобутності, мови та національних цінностей країни, в якій дитина проживає, країни її походження, а також порушення обов’язку захисту дітей, яких торкається збройний конфлікт.", - зазначила Денісова.

 

 

 

 

https://novyny.live/regions/udalit-iz-soznaniia-vse-ukrainskoe-v-shkoly-mariupolia-svoziat-rossiiskie-uchebniki-46297.html