Щороку, 22 січня українці відзначають загальнодержавне свято єдності й незалежності – День Соборності України. Це свято, коли злилися в єдине віками розділені одна від одної частини країни – Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпровська Україна в єдину державу.

З нагоди цього величного свята ми об'єднали оркестри трьох областей з Хмельницького, Маріуполя і Сум, щоб подарувати вам святковий настрій і ще раз нагадати, що поодинці ми можемо бути сильні, але разом ми могутні і непоборні!Слава Україні!

«Зродились ми великої години», вірші Олеся Бабія, музика Омеляна Нижанківського.
Виконують:Оркестр Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Керівник Олена Чебаненко. Диригент Володимир Новіков. Солісти: Максим Костенко, Ніна Чалих, Михайло Налбантов, Олена Чебаненко. Камера: Олег Пашко.
Оркестр Головного управління Національної поліції в Сумській області. Начальник оркестру капітан поліції Євген Кондаков. Соліст Максим Шолох, бек вокал Кирил Язиков. Знімальна група: Олена Адаменко, Михайло Заїка, Олег Дем’яненко, Євген Охріменко.
Оркестр Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Керівник Віктор Шайда. Диригент Володимир Сидорчук. Солісти: Ольга Ковальчук, Віктор Шайда. Знімальна група: Олександр Колодій, Олег Поворознюк.
Обробка, аранжування — Володимир Сидорчук. Звук, зведення — Сергій Сидорчук. Ідея і монтаж — Віктор Шайда.
Дякуємо за співпрацю директору Сумської філії ХНУВС Сергію Лукашу.

Відділ комунікації поліції Сумської області