Термін дії «ковідної» тисячі продовжили, а гроші за бустерну вакцинацію можна буде отримати у березні

Про це відомо з засідання Кабінету міністрів України, що відбулося 9 лютого.
Також це рішення Уряду передбачає:
з 14 березня – можливість отримати 500 грн за бустерну вакцинацію;з 28 лютого – українці віком від 60 років отримають можливість заплатити за комунальні послуги за допомогою тисячі гривень за вакцинацію;з 14 лютого – люди з інвалідністю першої та другої групи отримають можливість купувати ліки за гроші з «єПідтримки».
З 7 лютого повністю вакциновані проти COVID-19 діти віком від 14 років можуть отримати допомогу за програмою «єПідтримка».
Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що повністю вакциновані проти COVID-19 українці віком від 60 років зможуть придбати за кошти програми «єПідтримка» ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби за рецептом лікаря або без нього.
Відомо, що банки перевірятимуть вік в момент проведення платежу під час розрахунку карткою: потрібно, щоб на момент купівлі ліків людині виповнилося 60 років. Дату оформлення картки не враховують. За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які інші товари, що є в аптеці.
Отримати гроші за програму «єПідтримка» можна після повного курсу щеплень проти COVID-19 з двох доз вакцини.
Нагадаємо, що термін дії COVID-сертифікатів скоротили. Коли жителям Полтавщини потрібно звертатися по бустерну дозу, читайте тут.
Додамо, програма стартувала 19 грудня. На неї виділили 8 млрд грн. Програма діятиме кілька місяців. Держава забезпечила альтернативну можливість отримати тисячу всім вакцинованим громадянам, які не мають смартфонів та «Дії», зокрема людям похилого віку. Як отримати 1 тис. грн дивіться тут.

https://www.ukr.net/news/details/main/89711143.html