У Сумах матчем дев'ятнадцятого туру розпочалося третє коло чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі. Футзальний клуб «Суми» приймав львівську «Енергію».

В гості до сумчан завітали прямі конкуренти за потрапляння до плей-офф, тому гра мала бути напруженою для обох команд. Це відчувалося і завдяки підтримці вболівальників, які заповнили трибуни арени Сумського педагогічного університету. Відразу на початку гри господарі захопили ініціативу та створили декілька небезпечних моментів біля воріт львів'ян, але добре діяв голкіпер. Гості помітно нервували, не встигали за суперником, порушували правила внаслідок чого і заробили кілька жовтих карток.

За дві хвилини до кінця першої половини гри господарям вдалося дотиснути суперника. Новачок команди сумчан Владислав Воронцов відірвався від захисників і сильним ударом у верхній кут відкрив рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 1-0 на користь Сум. У другому таймі львів'яни перехопили ініціативу і почали створювати моменти біля воріт господарів, але голкіпер не дозволив зрівняти рахунок і врятував команду. В середині другої половини гри гості випустили п'ятого польового гравця замість воротаря, але це також не принесло результат і до кінця гри рахунок не змінився. Важка перемога для сумчан.

Кращого дебюту для новачка АФФК Суми Владислава Воронцова важко уявити. Він забив єдиний м'яч у першому поєдинку за нову команду, який виявився переможним.

Після цієї перемоги Суми здобули тринадцять залікових балів і продовжують знаходитись на восьмій сходинці в турнірній таблиці.