У Сумах оголосили переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022». Чотирьох найкращих педагогів області визначили в номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства» та «Мистецтво».

У Сумській філармонії збираються освітяни з усієї області - тут проходить нагородження переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022». Аби стати найкращими, педагоги мали виконати профільні завдання, пройти тестування і продемонструвати фрагмент одного з уроків.

З понад 150 учасників конкурсу до фіналу першого, регіонального туру вийшли 17 педагогів. Переможців обирають у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства» та «Мистецтво». Серед учасників викладач інформатики Роман Абжалов. Стати «вчителем року» він намагається вперше.

Розвиток освіти – один з пріоритетних напрямків у державі, говорять посадовці. Тому для поліпшення її якості модернізують навчальний процес і готують підвищення зарплати для вчителів – з 1 вересня вона складатиме не менше 15000 гривень.

Другий тур конкурсу «Учитель року-2022» відбудеться у столиці в березні-квітні. В ньому візьмуть участь педагоги з Охтирки, Шостки, Сум та Вільшани.