У Сумах  пройшов чемпіонат України з кікбоксингу Вако серед студентів та школярів, та матчева зустріч Україна-Молдова серед професіоналів у форматі К1.

У Сумах  давно не приймали змагання з кікбоксингу такого рівня. До молодіжного центру Романтика завітали понад півтисячі найсильніших кікбоксерів  з України та Молдови. Значний внесок в організацію цих змагань вніс президент Сумської міської федерації кікбоксингу Wako Микола Кравченко.

Від Сумщини в цих змаганнях брали участь близько сімдесяти спортсменів. Наша область може пишатися своїми досягненнями в цьому виді спорту, за роки незалежності виховала низку неодноразових чемпіонів України, Європи та світу,  і на цьому турнірі  вже вкотре підтвердила реноме однієї з найкращих шкіл в Україні. Сумчани здобули чимало медалей різного гатунку та зайняли перше загальнокомандне місце серед студентів,  та друге серед школярів.     

Матчева зустріч серед професіоналів між командами України та Молдови розпочалася з вшанування легендарних кікбоксерів Сумщини, чемпіонів Світу та Європи В'ячеслава Тимофеєва, Ігоря Шевеля, Миколи Коренєва, Миколи Кравченка. Титуловані спортсмени подякували організаторам за організацію чемпіонату,   і самі  готові сприяти  проведенню  у Сумах змагань найвищого рівня.

На свято кікбоксингу запросили й спеціальних гостЕй. Олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тедеєв завжди із задоволенням приїздить до нашого міста.

Команди України та Молдови провели чотири двобої у форматі К1,  три раунди по три хвилини. Впевнену перемогу здобули українці,  а кращим бійцем зустрічі у своєму дебютному поєдинку на професіональному ринзі  визнаний дебютант  Павло Михайлиця з Тернополя.

За результатами цього турніру буде визначено хто представлятиме нашу країну на наступних міжнародних змаганнях.