У Сумах відбулися два матчі п'ятнадцятого туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловіків у вищий лізі. Баскетбольний клуб «СумДУ» приймав команду «Рівне-ОШВСМ».

Перед іграми другого етапу чемпіонату БК «СумДУ» мав значні кадрові проблеми. Відразу декілька гравців основного складу через хворобу не змогли взяти участь у цих поєдинках, тому сумчани розпочинали перший матч всього з двома запасними. Але попри втрати господарям вдалося нав'язати боротьбу супернику. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі і закінчилась 15-15. У другій гості перехопили ініціативу та вийшли вперед. На велику перерву команди пішли з рахунком 29-42 на користь баскетболістів з Рівного.

Третю чверть Суми почали більш зібрано. Їм вдалося скоротити відставання до п'яти балів 61-66. Але вже в заключному періоді господарям не вистачило сил, рівненці збільшили перевагу і перемогли з рахунком 74-97.

Перед другим поєдинком туру Суми втратили ще одного гравця. Дива не сталося, господарям не вдалося нав'язати боротьбу у другому матчі, який завершився перемогою рівненців з рахунком 77-96.

Після цієї поразки БК «СумДУ» з трьома перемогами займає сьоме місце з восьми команд у турнірній таблиці.