У Конгрес-центрі СумДУ презентували мистецький проєкт «Світло різдвяної зірки».
Участь у цьогорічному проєкті взяли 150 талановитих учасників. Це діти віком від 6 до 16 років з різних позашкільних закладів Сум. Вони протягом двох місяців працювали над створенням святкового вернісажу, традиційних та авторських різдвяних зірок, які є символами зимових свят. Окрім того, були представлені живописні та графічні картини з різними сюжетами.

Начальник відділу культури Наталія Цибульська звернулася зі словами вдячності до викладачів та вихованців Сумської дитячої художньої школи імені М. Г. Лисенка, Палацу дітей та юнацтва, Народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Вона відзначила високий рівень підготовки дітей та надзвичайний талант учасників, адже щороку збільшується і кількість учасників проєкту, і кількість робіт, які презентують під час виставки.

Окрім того, під час заходу також презентували і відеоролики, які розроблялися під керівництвом члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Любові Ярцової. Вдалося це зробити завдяки співпраці з медіа-хабом «Аніматорія».
Загалом під час виставки були представлені роботи у різних напрямках мистецтва – це живопис, графіка, витинанка, кераміка, вишивка. Також дітки створювали різдвяні зірки.
Наприкінці презентації всім учасникам та викладачам вручили пам’ятні обереги та солодкі подарунки.
Виставка робіт у Конгрес-центрі СумДУ діятиме до 20 січня 2022 року.