Україна та Євросоюз наростили товарообіг на 35%

Товарообіг між Україною та Європейським Союзом зріс на 35% і сягнув $62,5 млрд Про це написала перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко на своїй сторінці у Facebook.
«Минулий рік вкотре продемонстрував, що ЄС є нашим основним торговим партнером. Також цього року ми маємо завершити важливі довгострокові проєкти, передбачені Угодою про асоціацію», – написала урядовець.
Вона зазначила, що важливим питанням як для України, так і для Європейського Союзу залишаються міжнародні вантажні перевезення, тому, за її словами, вкрай нагальним є діалог з Єврокомісією з укладення нової Угоди щодо лібералізації автоперевезень.
Наша країна системно впроваджує кліматичну політику Євросоюзу, зокрема, у сфері промислового виробництва. Так, видобувна та металургійна галузі активно інвестують в «екологізацію» виробництва своєї продукції. Таким чином українські товари, вироблені із застосуванням «зелених» технологій, стають більш конкурентоздатними на міжнародних ринках», – написала вона.
І додала, що така ж ситуація – з агропромисловим виробництвом.
Пріоритетний напрям аграрної політики України – сприяти розвитку органічного землеробства. Це дозволить збільшити експорт сільськогосподарської продукції до ЄС та сприяти її виведенню на інші міжнародні ринки», – наголосила Свириденко.

https://www.ukr.net/news/details/economics/89930310.html