Вчителів Сумської початкової школи №30 навчали правильно надавати першу домедичну допомогу і користуватися вогнегасником. Майстер-клас для педагогів організували працівники обласного управління ДСНС.

Як діяти у випадку, коли  людині потрібно негайно надати допомогу до приїзду швидкої і які підручні засоби можна використовувати – про основні правила вчителям розповіли фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту. Практичні навички демонстрували на манекені, долучитися запропонували і педагогам. Також вчителям показали як правильно евакуювати потерпілого.

Майстер-клас для освітян 30 школи організували спеціалісти управління ДСНС України у Сумській області.

Наголошують на цьому і рятувальники, бо лише з початку року на Сумщині у пожежах загинули 12 людей. Під час навчання кожному вчителеві запропонували спробувати власноруч загасити умовне загоряння за допомогою вогнегасника.

Рятувальники говорять: проводять навчання для того, аби кожен працівник школи міг у випадку надзвичайної ситуації зреагувати швидко і правильно.

У новому році на Сумщині виникло 107 пожеж, і жодної в навчальних закладах. Рятувальники сподіваються, що завдяки отриманим знанням, ця тенденція в школах і садках збережеться.