Відремонтований вартовий пункт відкрили на території Сумської військової частини. 8 бійців нестимуть службу в утеплених приміщеннях, оснащених необхідними меблями, технікою та системами безпеки.

На території військової частини, де розташовується 27 реактивна артилерійська бригада, відкривають відремонтований вартовий пункт. Тут оновили зовнішнє та внутрішнє оздоблення, провели роботи з утеплення і технічного оснащення.

«Починаючи з 2019 року було виділено на ремонт вартового приміщення військової частини А1476 майже 2 мільйони гривень. Це 500 тисяч було в позаминулому році, 500 тисяч в минулому році і близько 200 тисяч було виділено у 2019 році», - Станіслав КОНОНЕНКО, начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи СМР

Для комфорту військових в будівлі є кімната відпочинку, їдальня, душова та сушарка. До ремонту вартового пункту бійці несли варту у наметі.

У відремонтованому приміщенні розмістять 8 вартових, за необхідності їхню кількість можна збільшити до 20 бійців. Вони несуть бойове чергування, охороняючи важливі об’єкти військової частини: пальне, боєприпаси і техніку. Для такої мети пункт обладнали системами безпеки.

Останнім часом військова підготовка вартових та всього особового складу 27 реактивної артилерійської бригади стала інтенсивнішою. Підрозділи відпрацьовують завдання на полігонах, з бійцями проводять психологічну роботу.