Японія надасть Україні фінансову підтримку в розмірі 100 млн дол., а ще додаткових 3 млн дол. скерують на розвиток медичної сфери.
Про це повідомили в Офісі президента України у вівторок, 15 лютого.
Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з прем’єр-міністром Японії Фуміо Кішідою подякував йому за тверду й непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності держави.
"Ваш дзвінок дуже важливий. Він відбувається на тлі гострих безпекових викликів, що стоять перед Україною та світом загалом", – зазначив Зеленський.
Він розповів японському прем’єрові про безпекову ситуацію в регіоні та розвиток мирного процесу. Окрему увагу сторони приділили підвищенню оборонної та фінансової стійкості України на тлі поточних викликів.
Зеленський підтвердив налаштованість на зміцнення та розвиток взаємовигідного партнерства з Японією, а також зацікавленість у реалізації важливих інфраструктурних проєктів – реконструкції Бортницької станції аерації та будівництва мостового переходу через річку Південний Буг у Миколаєві.
Нагадаємо, що США, Франція та Євросоюз схвалили екстрену макрофінансову допомогу Україні на загальну суму в понад 3 млрд дол.

https://www.ukr.net/news/details/economics/89824296.html