Свою "ковідну тисячу" очільник Сумщини використав на книжки та похід до Національного театру імені Щепкіна. Туди прийшов не один, разом із очільником виставу "Боїнг-Бонг" переглянули майже півсотні працівників Сумської обласної державної адміністрації.

Підтримка тіла і духу. Той, хто двічі вакцинувався, має змогу витратити тисячу, надану в рамках державної програми "є-підтримка", на похід до спортивної зали, мандрівку по країні, купівлю книжок та ліків  або насолодитися переглядом кінофільму чи вистави.

В театрі Щепкіна людяно. Частина відвідувачів придбали Е-квиток, у такий спосіб потрапити до театру вирішив і голова Сумської облдержадміністрації.

Дмитро Живицький розповів -  решту витратив на книжки. Саме вони за опитуваннями українців на першому місці серед варіантів пропонованих державою для ковідної тисячі, друге місце - за культурними заходами.

Вистава, яку обрали для перегляду - дозволить відпочити і посміятися. Комедія "Боїнг-Боїнг" про чоловіка, який заводить стосунки одночасно з трьома стюардесами. Французьку п'єсу найчастіше в світі ставлять на театральних сценах, за що вона і потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

А ще цікаво, додають самі щепкінці. В лютому обіцяють улюбленому глядачу балет, а у березні готують ще один творчий подарунок - оперу. Подію приурочать до дня театру.